Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Hostname
oc: Nom d'òste
