Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: General
pl: Ogólne
