Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Priority
af: Prioriteit

en: none
af: geen

en: High
af: Hoog

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: sources
af: bronne

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Sources
af: Bronne
