Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Priority
ar: الأولوية

en: none
ar: لا شيء

en: Top
ar: الأعلى

en: High
ar: مرتفعة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Count
ar: العدد

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Full
ar: كامل

en: Sources
ar: المصادر

en: Today
ar: اليوم

en: Standard
ar: معياري
