Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: none
ast: nengún

en: Top
ast: Cimeru

en: High
ast: Altu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Count
ast: Cuenta

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Sources
ast: Fontes

en: Standard
ast: Estándar
