Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Priority
bg: Приоритет

en: none
bg: не

en: Top
bg: Връх

en: High
bg: Силна

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Count
bg: Брой

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Sources
bg: Източници
