Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Priority
bs: Prioritet

en: none
bs: ništa

en: High
bs: Visoko

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Today
bs: Danas
