Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: none
eu: bat ere ez

en: Top
eu: Goian

en: High
eu: Altua

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Count
eu: Zenbatu

en: sources
eu: iturburuak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Full
eu: Osoa

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Today
eu: Gaur

en: Standard
eu: Estandar

en: Simple
eu: Sinplea

en: TODO
eu: Egiteko dago

en: Visits
eu: Bisitak

en: Site Usage
eu: Gunearen erabilera

en: Bounce Rate
eu: Errebote portzentaia

en: Pageviews
eu: Ikusitako orrialde kopurua

en: Avg. Time on Site
eu: Bisiten batazbesteko iraupena

en: Pages/Visit
eu: Orriak/bisita bakoitzeko

en: % New Visits
eu: Bisita berriak (%)
