Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Priority
fa: اولویت

en: none
fa: هیچ

en: Top
fa: بالا

en: High
fa: زیاد

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Count
fa: شمارش

en: sources
fa: منابع

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Full
fa: کامل

en: Sources
fa: منابع

en: Today
fa: امروز

en: Standard
fa: استاندارد

en: Simple
fa: ساده

en: Report settings
fa: تنظیمات گزارش
