Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Priority
gl: Prioridade

en: none
gl: ningún

en: Top
gl: Superior

en: High
gl: Alta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Count
gl: Contar

en: sources
gl: fontes

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Full
gl: Completo

en: Sources
gl: Fontes

en: Today
gl: Hoxe

en: Standard
gl: Estándar

en: Report settings
gl: Axustes do informe

en: TODO
gl: POR FACER

en: report
gl: informe
