Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Priority
he: עדיפות

en: none
he: ללא

en: Top
he: עליון

en: High
he: חזק

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Count
he: כמות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Full
he: מלא

en: Sources
he: מקורות

en: Today
he: היום

en: Standard
he: רגיל

en: Simple
he: פשוט

en: Report settings
he: הגדרות דיווח

en: TODO
he: לביצוע
