Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Priority
hr: Prioritet

en: none
hr: ništa

en: High
hr: Visoka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Count
hr: Broj

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Sources
hr: Izvori

en: Today
hr: Danas

en: Standard
hr: Standardno
