Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Priority
ja: 優先度

en: none
ja: なし

en: Top
ja: トップ

en: High
ja: 高い

en: Keywords
ja: キーワード

en: Count
ja: カウント

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Full
ja: すべて

en: Sources
ja: ソース

en: Today
ja: 今日

en: Standard
ja: 標準

en: Simple
ja: 簡単

en: Report settings
ja: レポートの設定

en: Visits
ja: ビジット
