Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: High
ps: لوړ

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Count
ps: شمیر

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Today
ps: نن

en: Standard
ps: معياري
