Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Priority
sk: Priorita

en: none
sk: žiadne

en: Top
sk: Navrch

en: High
sk: Vysoká

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Count
sk: Počet

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Full
sk: Plný

en: Sources
sk: Zdroje

en: Today
sk: Dnes

en: Standard
sk: Štandardná

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Report settings
sk: Nastavenia výkazu
