Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: none
sq: asnjë

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Count
sq: Numri

en: sources
sq: burimet

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Sources
sq: Burimet
