Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Priority
cs: Priorita

en: none
cs: žádné

en: Top
cs: Nahoru

en: High
cs: Vysoká

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Count
cs: Počet

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Full
cs: Celé

en: Sources
cs: Zdroje

en: Today
cs: Dnes

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Report settings
cs: Nastavení hlášení
