Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: none
cy: dim

en: High
cy: Uchel

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Today
cy: Heddiw
