Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Priority
hu: Fontosság

en: none
hu: nincs

en: Top
hu: Teteje

en: High
hu: Magas

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Count
hu: Mennyiség

en: sources
hu: források

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Full
hu: Teljes

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Today
hu: Ma

en: Standard
hu: Általános

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Report settings
hu: Kimutatások beállítása

en: report
hu: jelentés

en: Visits
hu: Látogatások

en: keywords
hu: kulcsszavak

en: Site Usage
hu: Webhelyhasználat

en: Bounce Rate
hu: Visszafordulási arány

en: Pageviews
hu: Oldalmegtekintések

en: Avg. Time on Site
hu: Webhelyen átlagosan eltöltött idő

en: Pages/Visit
hu: Oldal/látogatás

en: % New Visits
hu: Új látogatások százalékos aránya

en: found
hu: találat

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
hu: Az érvényes <em>Google Analytics</em> webazonosító kis-, és nagybetű érzékeny, valamint UA-xxxxxxx-yy formátumú.
