Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Priority
id: Prioritas

en: none
id: tidak ada

en: Top
id: Atas

en: High
id: Tinggi

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Count
id: Jumlah

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Full
id: Penuh

en: Sources
id: Sumber

en: Today
id: Hari ini

en: Standard
id: Standar
