Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Priority
it: Priorità

en: none
it: nessuno

en: Top
it: In cima

en: High
it: Alto

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Count
it: Numero

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Full
it: Completo

en: Sources
it: Sorgenti

en: Today
it: Oggi

en: Simple
it: Semplice

en: Report settings
it: Impostazioni report
