Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: none
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: High
ka: მაღალი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Full
ka: სრული

en: Sources
ka: წყაროები

en: Today
ka: დღეს
