Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: none
km: គ្មាន

en: Top
km: កំពូល

en: High
km: ខ្ពស់

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Count
km: រាប់

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Sources
km: ប្រភព

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ
