Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Priority
lt: Prioritetas

en: none
lt: joks

en: Top
lt: Viršus

en: High
lt: Aukštas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Count
lt: Skaičius

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Full
lt: Pilnas

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Today
lt: Šiandien

en: Standard
lt: Standartinis

en: Simple
lt: Paprastas

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos
