Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Priority
pl: Priorytet

en: none
pl: brak

en: Top
pl: Góra strony

en: High
pl: Wysoka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Count
pl: Liczba

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Full
pl: Pełny

en: Sources
pl: Źródła

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Standard
pl: Standardowe

en: Simple
pl: Prosto

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: Site Usage
pl: Wykorzystanie witryny

en: Bounce Rate
pl: Współczynnik odrzuceń

en: Pageviews
pl: Odsłony

en: Avg. Time on Site
pl: Śr. czas spędzony w witrynie

en: Pages/Visit
pl: Strony/odwiedziny

en: % New Visits
pl: % nowych odwiedzin

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
pl: Poprawne Google Analytics Web Property ID pasuje do wzoru UA-xxxxxxx-yy; wielkość znaków ma znaczenie.
