Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Priority
tr: Öncelik

en: none
tr: hiçbiri

en: Top
tr: En üst

en: High
tr: Yüksek

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Count
tr: Sayaç

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Full
tr: Tam

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Today
tr: Bugün

en: Standard
tr: Standart

en: Simple
tr: Basit

en: Report settings
tr: Rapor seçenekleri

en: landing pages
tr: açılış sayfaları
