Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: none
be: няма

en: Top
be: Верх

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Count
be: Колькасць

en: sources
be: крыніцы

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Sources
be: Крыніцы

en: Today
be: Сёння

en: Standard
be: Стандарт

en: referrers
be: крыніцы
