Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: none
bo: མེད

en: Top
bo: འགོ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Count
bo: གྲངས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང
