Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: none
hi: कोई नहीं

en: Top
hi: ऊपर

en: High
hi: उच्च

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Count
hi: गुणांक

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Full
hi: पूरा

en: Sources
hi: स्रोत

en: Today
hi: आज

en: Standard
hi: मानक

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
