Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: none
nn: ingen

en: High
nn: Høg

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Sources
nn: Kjelder
