Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Priority
sl: Prioriteta

en: none
sl: nič

en: Top
sl: Na vrhu

en: High
sl: Visoko

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Count
sl: Število

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Sources
sl: Viri

en: Today
sl: Danes

en: Standard
sl: Standardni
