Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Priority
sv: Prioritet

en: none
sv: ingen

en: Top
sv: Överst

en: High
sv: Hög

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Count
sv: Antal

en: sources
sv: källor

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Full
sv: Fullständig

en: Sources
sv: Källor

en: Today
sv: Idag

en: Simple
sv: Enkel

en: Report settings
sv: Inställningar för rapport

en: TODO
sv: Att göra

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Visits
sv: Besök

en: Goals
sv: Mål

en: found
sv: hittade

en: Page views
sv: Sidvisningar
