Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: none
ta: இல்லை

en: Top
ta: மேல்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Full
ta: முழு

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Today
ta: இன்று

en: Standard
ta: தரமானது
