Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: none
th: ไม่มี

en: High
th: สูง

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Count
th: จำนวน

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Sources
th: แหล่ง

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Visits
th: เข้าชม

en: SEO Tools setup
th: ตั้งค่าเครื่องมือสำหรับ SEO

en: Google Analytics setup
th: ตั้งค่า Google Analytics
