Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: none
vi: không có

en: Top
vi: Đầu

en: High
vi: Cao

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Count
vi: Số lượng

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Sources
vi: Nguồn

en: Today
vi: Hôm nay

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Simple
vi: Đơn giản

en: Report settings
vi: Các thiết lập báo cáo
