Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Priority
ca: Prioritat

en: none
ca: cap

en: Top
ca: Part superior

en: High
ca: Alta

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Count
ca: Quantitat

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Full
ca: Complet

en: Sources
ca: Fonts

en: Today
ca: Avui

en: Standard
ca: Estàndard

en: Report settings
ca: Paràmetres de l'informe

en: Visits
ca: Visites

en: Next steps
ca: Següents passos

en: found
ca: trobat
