Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Priority
da: Prioritet

en: none
da: ingen

en: High
da: Høj

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Count
da: Antal

en: sources
da: kilder

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Full
da: Fuld

en: Sources
da: Kilder

en: Today
da: I dag

en: Simple
da: Simpel

en: Report settings
da: Indstillinger for rapporter

en: Next steps
da: Næste skridt

en: Site Usage
da: Websted Anvendelse

en: Pageviews
da: Sidevisninger

en: Pages/Visit
da: Sider/besøg

en: found
da: fundet

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
da: En gyldig Google Analytics Web Property ID skelner mellem store og små bogstaver og er på formen UA-xxxxxxx-yy.
