Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Priority
fi: Tärkeys

en: none
fi: ei yhtään

en: Top
fi: Ylhäällä

en: High
fi: Korkein

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Count
fi: Laskuri

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Full
fi: Kokonainen

en: Sources
fi: Lähteet

en: Today
fi: Tänään

en: Standard
fi: Standardi

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Next steps
fi: Seuraavat vaiheet

en: found
fi: löytyi

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
fi: Kelvollinen Google Analytics verkkotunnisteen ID on kirjainkoosta riippuvainen ja muotoa UA-xxxxxxx-yy.
