Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Today
gu: આજે

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Next steps
gu: આગળના પગલાંઓ
