Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Top
hy: Վերև

en: High
hy: Բարձր

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Count
hy: քանակ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Today
hy: Այսօր

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Next steps
hy: Հաջորդ քայլերը
