Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Priority
is: Forgangur

en: none
is: engin

en: Top
is: Toppur

en: High
is: Mikið

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Today
is: Í dag

en: Next steps
is: Næstu skref
