Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: none
mn: хоосон

en: Top
mn: Дээд

en: High
mn: Өндөр

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Next steps
mn: Дараагийн алхамууд
