Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: none
mr: काहीच नाही

en: High
mr: उच्च

en: sources
mr: स्त्रोत

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Next steps
mr: पुढील पायऱ्या
