Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Top
ne: माथि

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Sources
ne: स्रोत

en: Today
ne: आज

en: Next steps
ne: अर्को चरण
