Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Full
ug: تولۇق

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Next steps
ug: كىيىنكى قەدەم
