Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Priority
ur: ترجیح

en: none
ur: کوئی نہیں

en: High
ur: زیادہ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Sources
ur: ذرائع

en: Next steps
ur: اگلے مراحل
