Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: none
eo: neniu

en: High
eo: Alta

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Full
eo: Kompleta

en: Sources
eo: Fontoj

en: Next steps
eo: Proksimaj paŝoj
