Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Priority
et: Tähtsus

en: none
et: puudub

en: Top
et: Ülesse

en: High
et: Tugev

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Count
et: Arv

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Full
et: Täielik

en: Sources
et: Allikad

en: Today
et: Täna

en: Standard
et: Standardne

en: Simple
et: Lihtne

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: Visits
et: Külastused

en: Next steps
et: Järgmised sammud

en: Site Usage
et: kasutusstatistika
