Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: none
kk: көрсетілмеген

en: High
kk: Жоғары

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Count
kk: Саны

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Next steps
kk: Келесі қадам
