Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Simple
kn: ಸರಳ
